Ładowanie

MDR24 je internetový obchod s XXL dámským oblečením, nabízí velikosti 46-64. V roce 2013 jsme založili prodejnu v Polsku a vzhledem k oblibě a velkému zájmu českých zákazníků jsme se rozhodli vytvořit českou verzi obchodu. Pro usnadnění online nakupování pro naše české zákazníky jsme v roce 2021 otevřeli MDR24.cz. V našem internetovém obchodě najdete tisíce dámského oblečení, spodního prádla a XXL doplňků od nejlepších polských výrobců, vyznačujících se největším důrazem na detail a vysokou kvalitou šití.

VYSOCE KVALITNÍ PRODUKTY

Produkty, které nabízíme, jsou šité v Polsku. Spolupracujeme s polskými krejčími, díky čemuž můžeme zajistit vysokou kvalitu oblečení a doplňků.

RYCHLÉ DODÁNÍ ZBOŽÍ

Garantujeme rychlé dodání a přijatelné ceny dopravy. Objednávky potvrzené ve všední dny do 14:00 expedujeme tentýž den. Veškeré objednávky z Polska zasíláme prostřednictvím České pošty a cena dopravy na odběrné místo je zdarma. Objednávky zasíláme i na dobírku.

VRÁCENÍ A VÝMĚNA ZBOŽÍ

Pro vrácení zboží je prosím zašlete zpět na adresu prodejny uvedenou ve spodní části stránky Vámi zvolenou poštou nebo kurýrem. Peníze vrátíme nejpozději do 14 dnů od obdržení zásilky. A pokud si přejete změnit produkt na jinou velikost nebo model, můžete nás kontaktovat e-mailem (info@mdr24.cz) nebo telefonicky (+420234076520) a vybrané zboží si rezervovat.

Mluvíme česky

Víme, že naši zákazníci nás rádi kontaktují telefonicky – poradíme jim, jakou velikost vybrat a pomůžeme jim s doručením a vrácením. Naši česky mluvící konzultanti jsou vám k dispozici na telefonním čísle +420234076520. Horká linka je otevřena od pondělí do pátku od 9:00 do 17:00. Můžete nás také kontaktovat e-mailem poštou: info@mdr24.cz.

POZITIVNÍ NÁZORY

Zveme vás také k návštěvě našeho facebookového účtu: facebook.com/mdr24.cz. Zde vás informujeme o nových produktech, slevách a výprodejích.

A pokud chcete znát názory a názory ostatních zákazníků na náš obchod, navštivte náš polský facebookový profil, který funguje od roku 2013. Za tuto dobu jsme nasbírali téměř 100 000 fanoušků a tuny komentářů.